Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Tütüncü’den 4 mahalleye hizmet müjdesi
19 Ekim 2016, Çarşamba - 10:45Kepez Belediyesi, imara uygun konut yapımı ve alt yapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin tüm yollarının asfaltını ve kaldırımını yenilemeye devam ediyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2017 yatırım programını planlamak amacıyla Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Murat Yiğit’i ziyaret etti.
Fen işleri ile park ve bahçelerden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır’ın da hazır bulunduğu ziyarette 4 mahalleye yatırım müjdesi çıktı.
4 mahallenin tüm yolarının asfaltı yenilenecek
Başkan Tütüncü, doğalgaz yatırımı tamamlanan Gülveren, Yeşilyurt ile 2017’de doğalgaz getirilecek olan Şafak ve Yeni Mahalle’de elektrik iletim hatlarının yer altına alınacağını açıkladı. Tütüncü, Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin 4 mahallede elektrik iletim hatlarını 2017 yılı içerisinde yer altına alacağını kaydetti.
Başkan Hakan Tütüncü, elektrik iletim hatlarının yer altına alınması çalışmasının bitmesinden sonra ise 4 mahalledeki tüm yolların asfaltını ve kaldırımını yeniden yapacaklarını belirtti.