Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez’in devleri hazırlık turnuvasında
14 Ekim 2016, Cuma - 14:46Antalyaspor’un düzenlediği özel turnuva da 4 takım bulunuyor. Antalyaspor, Fethiye Belediye, Aydın Büyükşehir Belediyesi Efespor ve Kepez Belediyespor’un katıldığı turnuva da takımlar sezon öncesi hazırlık çalışmalarını da maç antrenmanları ile sürdürdü.
Antalya Arena Spor Salonu’nda saat 14:00’da başlayan turnuvanın ilk karşılaşmasında Kepez’in devleri’nin ilk rakibi Aydın Büyükşehir Belediyesi Efespor oldu. Heyecanlı bir oyunun sergilendiği sahada kazanan taraf Kepez Belediyespor oldu. Kepez’in devleri müsabakayı 82-77 galip bitirdi.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Şube Sorumlusu Hakan Çatal, “4 takımın katıldığı turnuvada ilk rakibimiz Aydın Büyükşehir Belediye Efespor’u 82-77 mağlup ettik. İkinci maçta ise Fethiye Belediyespor’u mağlup ederek Antalyaspor ile final maçı oynamak istiyoruz.”dedi.