Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez’in doğa gezileri başlıyor
12 Ekim 2016, Çarşamba - 11:33Kepez Belediyesi’nin ücretsiz sunduğu sağlık ve spor hizmeti olan doğa yürüyüşleri yeni sezona başlıyor. Yaz aylarında mola veren hizmetin ilk durağı 15 Ekim tarihinde Kemer Kiriş Çalıştepe olacak.
“7’den 70’e Doğa Yürüyüşü” adıyla düzenlenen ve geçtiğimiz yıl farklı yaş ve meslek gruplarından yaklaşık 4 bin kişiye ulaşan sayısıyla bir ilke daha imza atan proje, yeni sezonda da en özel rotalara ulaşacak.
Hafta sonu için eşsiz bir deneyim sunan etkinlikte, deneyimli rehberler eşliğinde dağlar, yaylalar ve sahiller Kepezlileri ağırlayacak. Akdeniz’in en özel coğrafyalarında yürüyüş yaparak günlük hayatın koşturmacasından uzaklaşan katılımcılar, sezon boyunca yemyeşil ormanlarda ve mavi denizlerin kenarlarında yürüyecek.
Kepez Belediyesi’nin katılımcılara ücretsiz ulaşım, rehberlik ve ikramlar sunduğu hizmete, yaş ve meslek grubu aranmaksızın tüm vatandaşlar katılabiliyor. Vatandaşların yeni insanlar tanıyarak, yeni yerler keşfettiği geziler, 15 Ekimde sezonu açarak tüm yıl devam edecek. Sosyal belediyeciliğin her alanında hizmet sunması gerektiğini ifade eden Kepez’in genç Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni sezonda da tüm Kepezlileri doğa yürüyüşlerine katılmaya davet etti.
Etkinliğe katılmak isteyen vatandaşlar, doga.kepez-bld.gov.tr adresinden her türlü bilgiye ulaşabiliyor.