Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Ayanoğlu’na yeni park
30 Eylül 2016, Cuma - 15:28Antalya’nın yeşil alan miktarı ile birinci sırada yer alan ilçesi Kepez’e yeni bir semt parkı daha inşa ediliyor.
Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, eş zamanlı süren park ve yeşil alan çalışmaları kapsamında Varsak Ayanoğlu Mahallesi, Tansu Çiller Caddesi 1951 Sokak’ta park çalışmasını sürdürüyor.
Gelişen ilçede yeşil alan ve semt parkları sayısı Başkan Tütüncü döneminde rekor sayıda artarken, yeni projeler arasında Varsak Ayanoğlu Mahallesi’ne hizmet verecek olan 2600 metrekarelik parkın yapım süreci devam ediyor. İçerisinde çocuk oyun alanları, jimnastik aletleri ve pergoleler yer alacak. Mahalle ve çevresinde yaşayan Kepez halkına ve çocuklara hizmet verecek olan alanda, aynı zamanda yeşillendirme çalışmaları da sürüyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından inşa edilen semt parkları, ilçeye yeni yaşam alanları ve yeşil alanlar kazandırarak Kepez’in rekorunu büyütüyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün hizmet süresinde kazandırılan yeni semt spor sahaları ve parklarla modern bir imaja bürünen Kepez’de kültür, sanat ve sporun yanı sıra semt parkları ile vatandaşlara daha yaşanılabilir bir kent haline geliyor. Başkan Tütüncü yeni yaşam alanlarının vatandaşlara hayırlı uğurlu olmasını dilerken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından farklı noktalarda çalışmalar sürdürülüyor.