Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez BAL’a galibiyetle başladı
26 Eylül 2016, Pazartesi - 13:58Kısa adı BAL olan Bölgesel Amatör Lig başladı. BAL 7’inci grupta mücadele eden Kepez Belediyespor evinde ağırladığı Bucak Belediye Oğuzhanspor 3-0 mağlup etti.
Hasan Doğan Stadyumu’nda saat 15:00’da başlayan karşılaşmaya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Kepez Belediyesi Başkan Vekili Serhat Demir, Belediye Meclis Üyeleri, davetliler ve Grup 1966 taraftar grubu tribünden izledi.
Karşılaşmanın ilk golünü Kepez Belediyespor ‘un 14 numaralı formasını terleten sol açık oyuncusu Ahmet Keleş, 4’üncü dakika da topu fileler ile buluştururken, karşılaşmanın ilk yarısı 1-0 bitti.
Maçın 57’inci dakikasında Ahmet Keleş’in kullandığı köşe vuruşu sonrası İkinci yarının başlamasıyla oyuna giren Erdinç Kızıl, kafa vuruşu ile topu ağlara gönderdi.
Maçın 90’ıncı dakikasında karşılaşmanın 3’üncü golünü kaydeden isim yine Ahmet Keleş oldu. Kepez Belediyespor 2016-2017 BAL sezonunun ilk karşılaşmasını 3-0 galip bitirdi.
Maç hakkında düşüncelerini aktaran Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Ünlüoğlu, “ BAL sezonunun ilk karşılaşmasını bugün Bucak Belediye Oğuzhanspor ile oynadık. Güzel bir maç oldu. Ve kazandık. Teknik ekibime ve oyuncularımı tebrik ediyor. Başarılarının devamını diliyorum.”dedi.