Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez’de kadınlara sağlık taraması
21 Eylül 2016, Çarşamba - 10:23Kepez Belediyesi’nin sağlık alanında yaptığı yenilikler her geçen gün artarak devam ediyor.
Mahalle taramaları ile yüzlerce hastaya erken teşhis ve tedavi imkanı sunan Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü ile iş birliği yaparak kanser taraması gerçekleştiriyor. Kadınlara özel gerçekleşen taramada 30 ile 70 yaş arası kadınlara mamografi çekilerek meme kanseri riskine karşı sağlık taraması gerçekleştiriliyor.
Belediye Hizmet Binası bahçesinde yer alan gezici araçta gerçekleştirilen taramalardan belli yaş aralığındaki tüm kadınlar faydalanabiliyor. Belediyenin iş birliğinde gerçekleşen kadınlara özel kanser taraması, 23 Eylül 2016 tarihine kadar Kepez Belediyesi Hizmet Binası yanında vatandaşlara hizmet verecek. Taramalarda riskli görülen vatandaşlar, erken teşhis ve tedavi işlemleri için gerekli birimlere ve hastanelere yönlendirilecek.
Sağlık alanında ilçeye dev yatırımlar ve Türkiye’ye örnek olacak projeler kazandıran Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 30-70 yaş aralığındaki tüm hanımefendileri sağlık taramasına davet ederek, erken teşhisin tedavideki önemine dikkat çekti.