Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Başkan Tütüncü personeli ile bayramlaştı
9 Eylül 2016, Cuma - 17:09Kurban Bayramı\'nın ilk sevincini personeliyle paylaşan Başkan Hakan Tütüncü, çalışma arkadaşlarının ellerini tek tek sıkarak bayramlarını kutladı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı\'nda da ilk bayramlaşmayı personeliyle gerçekleştirdi. Başkan Tütüncü, geleneksel bayramlaşma töreninde başkan yardımcılarıyla birlikte tüm çalışanlarının tek tek Kurban Bayramını kutladı.
İlk bayramlaşmayı mesai arkadaşlarıyla yaptıklarını ifade eden Başkan Tütüncü, \"Her bayramda da olduğu gibi bu bayramda da ilk bayramlaşmamızı mesai arkadaşlarımızla belediyemizde gerçekleştirdik. Kepez Belediyesi çalışanlarının her birisini bir ailenin fertleri olarak gördük, görmeye de devam edeceğiz. Mesai arkadaşlarımla bayramlaşarak Kurban Bayramı\'nın ilk sevincini onlarla paylaştık\" dedi.
Kepezlilerin, Kurban Bayramı\'nın, huzur ve mutluluk içerisinde geçirebilmeleri için her türlü tedbiri aldıklarının altını çizen Başkan Tütüncü, ekiplerin 24 saat görev başında olduğunu söyledi.