Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez’de camiler tertemiz
9 Eylül 2016, Cuma - 14:52Kepez Belediyesi, eğitim, spor, kültür, sanat ve şehirleşme gibi alanlarda yaptığı dev yatırım ve hizmetlerin yanı sıra sosyal belediyecilik anlayışı ile manevi değerlere de özen gösteriyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün göreve geldiği 2009 yılından bu yana, ilçede bulunan yaklaşık 200 caminin temizlik işleri Kepez Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor. İlçede bulunan camii ve okulların temizliği üstlenen Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün 15 personeli, periyodik olarak temizlikleri gerçekleştiriyor.
İlçede ibadethane olarak hizmet veren yaklaşık 200 cami, periyodik olarak temizlenirken, yılda iki kez de ayrıca dip köşe taranarak bir kez daha elden geçiriliyor. İki ayda bir dönen periyodik ekiplerin yanı sıra 6 aylık periyotlarla en ufak ayrıntıya kadar temizleme işlemi yapan belediye ekipleri, ilçenin camilerini tertemiz bir şekilde vatandaşlara sunuyor. Temizliğin imandan geldiğini ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sosyal belediyeciliğin bir parçası olarak bu hizmeti de vatandaşlara en iyi şekilde sunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Kepez’in yeni yatırımlarının yanı sıra, eğitim ve ibadet alanında verdiği temizlik desteği de manevi değerlerin ön planda tutulduğu bir belediyecilik anlayışı sergiliyor.