Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez kurban kesim yerlerini tespit etti
8 Eylül 2016, Perşembe - 12:06Çamlıca, Çankaya ve Varsak Menderes mahallelerinde kurban satış yerleri oluşturan Kepez Belediyesi, ilçe halkının Kurban Bayramı’nda kurbanlarını sorunsuz ve sağlıklı bir ortamda kesebilmeleri için de gerekli tedbirleri aldı.
Belediye, Zafer Mahallesi’ndeki Cumartesi Pazarı’nda vatandaşlara kurban kesim hizmeti verecek. Burada vatandaşlar, belediyenin ücretsiz tahsis edeceği kasap ve kasap yardımcısı ile büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıklarını kesebilecekler. Zabıta ve temizlik görevlilerinin de hizmet vereceği belediye kesim yerinde vatandaşların su, elektrik talepleri de karşılanacak.Cumartesi Pazarı dışında 4 ayrı kapalı pazar alanı da kurban kesimine tahsis edildi.
Vatandaşlar, Yeni Doğan, Varsak Karşıyaka, Teomanpaşa ve Varsak Ayanoğlu mahallelerindeki kapalı pazar alanlarında kurbanlıklarını kesebilecekler. Kurban kesimine tahsis edilen pazarlarda da zabıta, temizlik görevleri olacak ve vatandaşın elektrik ve su ihtiyacı karşılanacak.