Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez muhtarlarının şanslılığını tescil etti
8 Eylül 2016, Perşembe - 10:27Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hizmetleri birlikte şekillendirdiği ilçe muhtarlarına sözü olan ve yapımı devam belediye muhtarlık hizmet birimini gezdi.
Başkan Hakan Tütüncü, Yeni Doğan Mahallesi Recep Gürbüz Parkı’nın yanına inşa edilen hizmet birimiyle ilgili yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. Tütüncü, inceleme sırasında dikkatli bir şekilde incelediği tesiste gördüğü eksikliklerin giderilmesini istedi.
Bayramdan sonra açılıyor
Tütüncü, muhtarlık hizmet birimini Kurban Bayramı’ndan sonra hizmete açmayı planladıklarını belirterek, şunları söyledi: “Muhtarlık hizmet birimi, muhtarlarımıza kendi aralarında veya bizimle yapacakları toplantılar için müstakil bir mekân oluşturalım düşüncesiyle inşa ettiğimiz bir tesistir. Kısa bir sürede tamamlanacak olan tesisi, Kurban Bayramı’ndan sonra muhtarlarımızın hizmetine açmış olacağız. Burada 66 mahalle muhtarımız kendileriyle ilgili konuları müzakere edebilecekler, belediyemizle ilgili konuların değerlendirmesini yapabilecekler.”
Antalya’nın şanslı muhtarları Kepez’de
Tesisin, belediyenin özel bir hizmet noktası olacağına işaret eden Tütüncü, “Belediyemiz tarafından muhtarlarımızın tesiste ihtiyaç duyduğu her türlü hizmet verilecek. Hizmet biriminin temizliğinden, personeline kadar her türlü ihtiyacı karşılanacak.” dedi. Antalya’nın en şanslı muhtarlarının Kepezli muhtarlar olduğuna vurgu yapan Başkan Hakan Tütüncü, “Bugüne kadar muhtarlarımızın belediyemizden almış oldukları hizmet, belediyemizle kurmuş oldukları diyalog ve samimiyet zemininde birliktelik, beraberlik önemliydi. Şimdi hizmet birimiyle muhtarlarımızın şanslılıkların bir kez daha tescillettirmek istiyoruz.” İfadesini kullandı.
Muhtarlık hizmet biriminin maliyeti yaklaşık 200 bin TL olacak.
Çelik konstrüksiyon sistemiyle yapılan tesisin toplam inşaat alanı 210 m2, kapalı alanı 169 m2, teras alanı ise 41 m2 olacak.
Başkan Hakan Tütüncü, 1. döneminde 38 mahalleye muhtar evi kazandırmıştı.