Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez’in devleri yemekte buluştu
27 Ağustos 2016, Cumartesi - 22:32Kepez Belediyesi Macera Park’ta verilen toplantı yemeğine Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Antalyaspor Basketbol Genel Menejeri Doğan Hakyemez, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Hakan Çatal, A Takım Baş Antrenörü Engin Taşkıran, sporcular ve veliler katıldı.
Yemekte sporcular ile sohbet eden Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “2016-2017 sezonunun tüm takımlara hayırlara vesile olmasını diliyorum. Basketbol A takımımız olarak alt yapıdaki öğrencilerimize iyi örnek olmanızı ve sizleri idol olarak görmelerini sağlayın.” diye konuştu.
Tanışma yemeğinin onur konuğu olan Antalyaspor Basketbol Genel Menajeri Doğan Hakyemez’le sohbet eden Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Antalyaspor ile biz rakip değil ekibiz.”dedi.