Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepezliler EXPO 2016 davetlisi
19 Ağustos 2016, Cuma - 10:19Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, belediyesinin gerçekleştirdiği hizmetlerin tanıtımının yapıldığı tur sonrası, EXPO 2016 biletleri hediye etmeye başladı. Belediyesinin eğitim, sağlık, sosyal yaşam, sanat ve şehrin modernleştirilmesi gibi çeşitli alanlarda gerçekleştirdiği yatırımların sunumunu yapan Başkan Tütüncü, belediye hizmet binası bünyesindeki hizmetleri gösterdikten sonra vatandaşları uğurluyor.
Biletler finalde veriliyor
Gezinin sonunda ise mahalle sakinlerinin Tütüncü ile birlikte çektirdiği hatıra fotoğrafları ve EXPO 2016 girişi biletleri hediye ediliyor. Kent Ormanı’nda verilen öğle yemeği ile sonlandırılan turda, her Kepezliye 3’er kişilik davetiyelerin verilmesiyle birlikte EXPO 2016 etkinlikleri de anlatılıyor. EXPO 2016 alanında Kepez Belediyesi’nin de standı yer alıyor. ilçedeki 66 mahalle dahil olacak. Katılma isteyen mahalle sakinleri, ilçenin dört bir yanındaki hizmetleri geziyor. Böylece sürekli yenilenen ve gelişen ilçenin son halini de görmüş oluyorlar.
Bizzat sunum yapıyor
Bu gezi turlarına ev sahipliği yapan Tütüncü, misafirlerine bu organizasyonları neden yapma ihtiyacı doğduğunu ve önümüzdeki süreçte yapılacak olan yeni yatırımlarını bizzat anlatıyor. Sonrasında ise sağlık işleri müdürlüğünün ücretsiz diyetisyen, evde sağlık, eczane gibi hizmet alanlarını gezdiren Tütüncü, yapılmış ve yapılacak olan yatırımların maketleri üzerinde sunum yaparak programı tamamlıyor.