Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez’in yıldızları play-off müsabakalarında
4 Mayıs 2016, Çarşamba - 10:1418 haftayı geride bırakan Kepez Belediyespor U-13 takımının 2 beraberlik ve 1 mağlubiyeti bulunuyor. 42 puan ve 15 galibiyetle liderliğini koruyan Kepez Belediyespor, play-off müsabakalarına hazırlanıyor.
Kepez Belediyespor U-13 takımı teknik direktörü Mehmet Çiçek, “Kepez Belediyespor’u play-off müsabakalarında en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum. Oyuncularım play-off müsabakalarından çıkacaklarına inanmış durumdalar.” diye konuştu.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Ünlüoğlu, “Kepez’in Yıldızları yetenek taramalarından seçtiğimiz yetenekli oyuncular ile kurduğumuz U-13 takımının başarısı ile ne kadar güzel bir projeye imza attığımızı bir kez daha kanıtladık. Takımın çoğunluğu yetenek taramasında keşfettiğimiz çocuklar. Alt yapıya verdiğimiz önemle geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için gayret gösteriyoruz.” dedi.