Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Sultanlar Türkiye Şampiyonası’na gidiyor
2 Mayıs 2016, Pazartesi - 12:092015-2016 sezonu genç kız grup birinciliği mücadeleleri kapsamında Kepez Belediyespor Genç Kız Voleybol Takımı, Isparta’ya gidiyor. Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Isparta’da tertip edilen Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası 4 Mayıs Çarşamba günü başlıyor. Müsabakalar 5-8 Mayıs tarihleri arasında oynanacak.
Antalya şampiyonluğunun ardından çalışmalarını sürdüren Kepez’in Genç Sultanları, düzenlenecek şampiyona da iyi bir derece ile Kepez’e dönmek istiyor.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yüksel, “ Kepez Belediyespor voleybol branşımızda alt yapıya çok önem veriyoruz. Alt yapıda başarı sağlayan sporcularım aynı zamanda 3’üncü Lig’de de oynuyor. Bu yıl özellikle alt yapıdan oyuncularımızın da bulunduğu 3’üncü Lig takımımız iyi mücadele ederek, ligi üst sıralarda bitirdi.” şeklinde konuştu.