Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Tütüncü ikram çeşmesinde
2 Mayıs 2016, Pazartesi - 11:32Kepez Belediyesi’nin yeni hizmeti ikram çeşmesinde, her Cuma ile Pazar sabahları farklı camilerde çorba dağıtımı devam ediyor. Osmanlı’daki sebil geleneğini yaşatmak adına verilen bu hizmet, cemaatin takdirini kazanıyor.
Bardakta sıcak çorba
Bu yeni hizmetiyle vatandaştan övgü alan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü de, sabah namazlarını çorba dağıtımı yapılan camilerde kılıyor. Pazar günü ikram çeşmesi, Yükseliş Cami avlusunda yerini aldı. Namaz çıkışında herkese bardakta sıcak çorba ikram edildi.
Beklentileri öğrendi
Çeşmenin başına geçen Başkan Tütüncü, çorbaları bizzat doldurup ikram etti. Bu süreçte vatandaşlarla kaynaşan Tütücü, belediyesinden beklentileri dinlemiş oldu. Tüm hizmet taleplerini birebir öğrenen Tütüncü, bunları not etti. Tütüncü, ardından isteyen herkes ile hatıra fotoğrafı çektirdi.