Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Tütüncü Fethiyeliler ile kucaklaştı
2 Mayıs 2016, Pazartesi - 10:51İlçesinde hemşerilik duygusunu güçlendiren birçok hizmetler üreten Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Fethiyeliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği 6. Geleneksel Keşkek Şölenine katıldı.
Talepleri dinledi
Coşkulu bir kalabalık tarafından şölen yerinde karşılanan Tütüncü, kendisine gösterilen sevgi gösterilerine kayıtsız kalmadı. Her yaştan ve kesimden Antalyalılar ile kucaklaşan Tütüncü, isteyen herkes ile de hatıra fotoğrafı çektirdi. Kepez’de ikamet eden vatandaşların dertlerini dinleyip, taleplerini öğrenen Tütüncü, konularla ilgili belediyesinin yaptığı ve yapacağı hizmet yatırımlarını anlatma fırsatı buldu.
Plaketleri Tütüncü verdi
Seydikemerliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı olan Fethiyeliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Turgay Gümüş’ün daveti üzerine sahneye gelen Tütüncü, şölene katkılarından dolayı kendisine verilen teşekkür plaketini aldı. Şölen sponsorlarının teşekkür plaketlerini de veren Tütüncü, herkesin gönlünü yaptı.
Her zaman sizinle olmaya devam edeceğim
Yaptığı konuşmasında kardeşlik duygusunun güçlenmesinin kendisi için mutluluk verici olduğuna vurgu yapan Tütüncü, her yıl bu şölendeki heyecan ve coşkuyu paylaştığını hatırlattı. Tütüncü, “Seçimler olmadığı zaman biz bize oluyoruz. Ama ben her zaman sizinle oldum, her zaman sizinle olmaya devam edeceğim. Bizde hatırlar ömürlük. Bir aylık, bir senelik değil. Ömürlük hatırımız inşallah hep beraber daha da büyüyecek.” dedi.
Şehrimizi cennet yapalım
Önemli olanın insan sevgisi ve insanların birbirinin güzellilerini görebilmek olduğunu ifade eden Tütüncü, konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Birbirimizi Allah için seversek, birbirimizi sevmek için gayret gösterirsek, yaşadığız şehirler cennet olur. İncir çekirdeğini doldurmayacak bahaneler yüzünden birbirimize hayatı zor kılarsak, o zaman yaşadığımız şehirler kötü olacak. Bizler gönüller yapmaya gayret ediyoruz. Asolan şey dayanışmamız ve kardeşliğimiz. Keşkek bahane, önemli olan Fethiyeliler arasındaki gönül birliği. Bunu yaptığımızda her şeyin daha güzel olacağına inanıyorum.”