Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Hüsnü Karakaş’a yeni park
28 Nisan 2016, Perşembe - 10:16Antalya’nın en fazla yeşil alana sahip merkez ilçesi Kepez’de her geçen gün yeni bir semt parkı daha inşa ediliyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, eş zamanlı süren park ve yeşil alan çalışmaları kapsamında Hüsnü Karakaş Mahallesi 3543 Sokak’ta park çalışmasını sürdürüyor.
Gelişen ilçede yeşil alan ve semt parkları sayısı Başkan Tütüncü döneminde rekor sayıda artarken, yeni projeler arasında Hüsnü Karakaş Mahallesi’ne hizmet verecek olan 1500 metrekarelik park ta yer alıyor. İçerisinde çocuk oyun alanları, jimnastik aletleri ve pergoleler yer alacak. Mahalle halkına ve çocuklara hizmet verecek olan alanda, aynı zamanda yeşillendirme çalışmaları da sürüyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından inşa edilen semt parkları, ilçeye yeni yaşam alanları ve yeşil alanlar kazandırıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yedi yıllık hizmet süresinde kazandırılan yeni semt spor sahaları ve parklarla modern bir imaja bürünen Kepez’de kültür, sanat ve sporun yanı sıra semt parkları ile vatandaşlara daha yaşanılabilir bir kent sunuluyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından farklı noktalarda çalışmalar devam ederken, Başkan Tütüncü yeni yaşam alanlarının vatandaşlara hayırlı uğurlu olmasını diledi.