Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Tütüncü 23 Nisan’ı çocuklarla birlikte kutladı
24 Nisan 2016, Pazar - 11:5323 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kepez’de coşkuyla kutlandı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 23 Nisan’da ilk durağı Ayşe Ahmet Atmaca Ortaokulu oldu.
Okul bahçesinde düzenlenen kermesle başlayan programda, Tütüncü tüm çocukların bayramını kutladı. Okul bahçesinde gerçekleşen etkinliklerden sonra mikrofonu alarak geleceğin büyüklerine seslendi. Her türlü imkanı seferber ederek eğitim, kültür-sanat ve spor alanlarında çocuklar için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden genç Başkan, “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında sizlerle olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Sevgili çocuklarımızın bayramı kutlu olsun. Biz her yeni günü çocuk bayramı olarak görüyoruz. Mesailerimizin yarınsı okullarda öğrencilerimizle geçiriyoruz. Yol yaparız eskir, binalar yaparız eskir; ama gelecek kuşaklara yatırım yaparsak o yatırımlar eskimez. Her zaman sizinle olmaya devam edeceğiz. Bayramınız kutlu olsun.” dedi. Program, oku öğrencilerinin oluşturduğu kalabalık koronun şarkılarıyla devam etti.
Suriyeli çocuklara Başkan’dan bayram hediyesi
23 Nisan için çocukları ziyaret eden Tütüncü’nün bir diğer durağı da Düden Park oldu. Antalya Kadın İstihdam ve Çocuk Hakları Derneği tarafından düzenlenen programa katılan Tütüncü, Antalya’ya yerleşen Suriyeli 80 çocuk ile kucaklaştı. Tüm dünya çocuklarına armağan edile bayram kapsamında Suriyeli çocukların da bayramını kutlayan Tütüncü, kendilerine çeşitli hediyeler verdi. 23 Nisan’da Antalya’nın faklı noktalarında çocuklarla bir araya gelen genç Başkan, tüm çocukların bayramını kutladı.