Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
AKMEK sergisini Tütüncü açtı
20 Nisan 2016, Çarşamba - 11:02Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları (AKMEK) resim bölümü öğrencileri, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde karma resim açtı. Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’nün açılış kurdelesini kestiği sergide, AKMEK’in 7 şubesinin öğrencilerinin çalışmaları bir araya getirildi. Çoğunlukla röprodüksiyon olan resim çalışmaları, yağlıboya, suluboya ve akrilik gibi eşitli tekniklerde üretilmiş.
Türkülerle açılış
Ay sonuna kadar görebileceğiniz serginin açılışında, saz öğrencileri birkaç Türkü seslendirerek açılışa katılanlara müzik ziyafeti sundu. Türküleri dinledikten sonra açılış kurdelesini kesmek üzere yerini alan Başkan Tütüncü, sergiyi gezmeden önce kısa bir konuşma yaptı.
Büyük sergi öncesi gösteri
AKMEK’in sezon sonu finallerinde geleneksel olarak gerçekleştirdiği büyük sergi öncesi bu sergiyi açtıklarını belirten Tütüncü, “Büyük sergi öncesi bu çalışmamız anlam ifade ediyor. Zaman zaman farklı alanlardaki kursiyerlerimizin çalışmalarını sergiyle açıyoruz. Emeği geçen tüm eğiticilerimize ve güzel resimlerin sahiplerine teşekkür ediyorum. Ağırlıklı olarak hanımların bu şekilde sosyal hayatın içinde olması mutluluk verici.” diye konuştu.
Açılışı yapılan sergi 30 Nisan 2016’da sona erecek.