Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Şampiyon Kepezspor
19 Nisan 2016, Salı - 13:41Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) 2 yıl aradan sonra tekrar çıkmayı başaran Kepez Belediyespor, 2015-2016 sezonu Süper Amatör Lig (SAL) şampiyonu oldu. SAL sezonuna doğu klasman grubu ile mücadele ederek başlayan Kepez Belediyespor, ligi 2’inci sırada bitirdi.
Play-off müsabakalarının son 3 haftası ligdeki liderliğini koruyan Kepez Belediyespor, Korkuteli Belediyespor ile oynadığı şampiyonluk maçın da SAL’a veda ederek BAL’a yükseldi.
2015-2016 sezonu Süper Amatör Lig Play-Off müsabakalarının 10’uncu haftasında Kepez Belediyespor, Korkuteli Belediyespor’un evine konuk oldu. Korkuteli 100’üncü Yıl Stadı’nda saat 15:00’da başlayan şampiyonluk maçında Kepezspor’lu taraftarlar tribünleri doldurdu. Maçın 90 dakikası 0-0 sona erdi.
15 otobüs taraftar
Kepez Belediyespor’un şampiyonluğunu ilan ettiği Korkuteli Belediyespor deplasmanına 15 otobüs yaklaşık 750 kişilik taraftar grubu tarihi maça şahit olmak için tribünde yerini aldı.
Şampiyonluğun ardından açıklama yapan Kepez Belediye ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, “Sezon boyunca mücadeleyi elden bırakmayan futbol takımımız, bugün şampiyon oldu. Tebrikler şampiyon.”dedi.
Yeniden BAL’dayız
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, 2 yıl aradan sonra tekrar Bölgesel Amatör Lig’e çıktığımız için mutluyum. Sezon boyunca desteklerini esirgemeyen Başkanımız Hakan Tütüncü’ye ve bütün gayretlerini ortaya koyan hocam Şakir Filiz, takım oyuncularım, teknik heyet, kulüp personelim ve taraftarlarımı gönülden tebrik ediyorum. Ligi 3’üncü sırada bitirmemize rağmen 7’inci haftada yakaladığımız liderliği koruyarak son 3 hafta saha içerisinde iyi mücadele ettik. Emeğimizin karşılığını aldık. Zor ve güzel bir lig’di.Sezon da mücadele eden tüm takımları tebrik ediyorum.”diye konuştu.
Zor bir Play-Off’tu
Şampiyonluğun ardından açıklama yapan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Futbol A takım teknik direktörü Şakir Filiz, yaptığı açıklamada, “Play-off müsabakalarında 6 takımın mücadele edip en az 4 takımın şampiyonluğa oynadığı ekibi ve kadrosu vardı. Böyle zorlu takımların olduğu play-off grubundan çıkmak bizim için çok değerli bir başarı. Tabi burada diğer takımları ve teknik heyeti de tebrik ediyorum. Bizim açımızdan güzel, verimli bir sezon geçti.”dedi.
Filiz, teşekkür konuşmasında öncelikle Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Kulüp yönetimi, kulüp müdürü ve personeli, teknik ekip, oyuncular ve takımı destekleyen herkese teşekkür etti. Filiz konuşmasının sonunda da Şampiyonluk Kepez’e hayırlı olsun.” dedi.