Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez’de TSM nostaljisi
13 Nisan 2016, Çarşamba - 10:49Her ay ortalama 100 kültür ve sanat etkinliği düzenleyen Kepez Belediyesi, nostaljik şarkılar konserleri dizisinin son halkası olarak arabesk ve TSM şarkıları konseri düzenledi.
Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Kepez’de Akşam Sefası’ adlı programda, arabesk şarkılar seslendiren Kadir Adıgüzel ile İstanbul sahnelerinde hünerlerini sahneleyen Sinem Bardakçı Türk sanat müziği şarkıları seslendirdi.
Konsept konserlerin son halkasıydı
Bugüne kadar 1970’ler, 1980’ler ve 1990’ların pop şarkıları konserlerinin yapıldığı kültür merkezi, bu kez arabesk ve Türk sanat müziği severlerin buluşma noktası oldu. Konsept konserlerinin son ayağında sahne alan Bardakçı ile Adıgüzel, kendi türlerinde 1970’lerden başlayarak günümüze olan şarkıları söyledi. Geceyi izlemeye gelen Kepezliler, keyifli saatler geçirdi.