Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Şampiyonluğa bir maç kaldı
12 Nisan 2016, Salı - 10:00Süper Amatör Lig Play-Off müsabakalarının 9’uncu haftasında Kepez Belediyespor, Kınıkspor’u evinde konuk etti. Hasan Doğan Stadyumu’nda saat 15:00’da başlayan karşılaşmayı yaklaşık 2 bin taraftar izledi.
Kazananın şampiyonluğu garantilediği Kepez-Kınık karşılaşmasında, 23’üncü dakikasında kazanılan penaltı sonrasında Mehmet Kaya’nın vuruşu ile 1-0 öne geçti. Kepez Belediyespor, rakibi Kınıkspor karşısında ilk yarıyı 1-0 galip kapattı.
Maçın ikinci yarısında da iyi mücadele eden Kepez Belediyespor, rakibi Kınıkspor’u 1-0 yenerek play-off’larda liderliğini sürdürdü.
Karşılaşma hakkında düşüncelerini aktaran Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Ünlüoğlu, “Saha içerisinde seyri güzel bir maç izledik. 2 bin kişilik taraftarın önünde oynanan maçta galip gelmek bizi çok mutlu etti. Bizi destekleyen Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü ile protokolle birlikte maçı izledik. Allahın izniyle Korkuteli maçını da alarak şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz. Önümüzdeki yıl Bölgesel Amatör Lig’de mücadele ederek, seyir zevki yüksek maçlarımızı oynayacağız. Spor’a sevdalı tüm Antalya’lıları Kepez’de ağırlamak istiyoruz.”diye konuştu.
Kepez Belediyespor 17 Nisan Pazar günü Korkuteli Belediyespor’un evine şampiyonluğunu ilan etmek için gidecek