Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez’de kuşak sınavı
5 Nisan 2016, Salı - 09:32Takım sporlarının haricinde bireysel sporlar da başarılı olan Kepez Belediyesi Spor Kulübü, tekvando branşında yer alan 80 sporcusunu kuşak sınavından geçirdi. Renkli kuşaklar ve beyaz kuşak olmak üzere iki grup halinde yapılan sınavları veliler de izleme imkânı bularak, çocuklarının heyecanına ortak oldu.
Sınavlara beyaz kuşakta 26, sarı kuşakta 16, yeşil kuşakta 15, mavi kuşakta 10, kırmızı kuşakta 6, kırmızı-siyah kuşakta 7 olmak üzere toplam 80 sporcu katıldı.
Komisyon Başkanı Siyah Kuşak 7.Dan Teknik Direktör Cihat Ramazan Gürbüz ve komisyon üyeleri tarafından yapılan sınavlar da başarılı olan sporculara diplomaları verildi.