Son Haberler
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
Çanakkale çocukları Kepez Meclisi’nde
21 Mart 2016, Pazartesi - 13:33Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, belediyesinin Kepez Kent Konseyi ile birlikte gerçekleştirdiği Çanakkale Türküsü Kepez’de Yükseliyor projesi kapsamında getirilen çocukları ağırladı. Dokuma Park’a anı fidanı diken, Barış Mahallesi’nde oluşturulan 101. Yıl Şehitlik Fidanlığı’na ağaç diken 101 Çanakkaleli öğrenci, Kepez Belediyesi Meclis Salonu’nda misafir edildi.
Çocuklara Antalya tanıtıldı
Kepez Belediyesi’nin Çanakkale Zaferi nedeniyle bugüne kadar yaptığı etkinliklerin tanıtıldığı bir film izlettirilen çocuklar, Antalya ve Kepez ile ilgili bilgi veren filmler de izledi. Ardından salona gelen Başkan Tütüncü, kendisini, belediyesini ve şehitlerimizin unutulmaması için yaptığı çalışmaları anlattı.
Hediyelerle uğurladı
Çanakkale Türküsü Kepez’de Yükseliyor projesinin çok anlamlı olduğunu belirterek ve emeği geçenlere teşekkür eden Tütüncü, çocuklara soru sormaları için de zaman tanıdı.Tütüncü toplantının sonunda çocuklara çeşitli hediyeler verdi.