Son Haberler
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
Çanakkale Şehitleri anıldı
21 Mart 2016, Pazartesi - 11:53Kepez Belediyesi, Turgut Özal Spor Salonu’nda Çanakkale şehitlerine bir anma programı düzenledi. AK Parti Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akbaş, Kepez Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ve binlerce Kepezlinin katılım gösterdiği programın ev sahipliğini yapan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, geceye eşi Dr. Ayşe Tütüncü ile birlikte katıldı.
Kabaklı konseri ile sona erdi
Gece, başkan Tütüncü ile Milletvekili Köse’nin Çanakkale zaferinin önemine, Çanakkale ruhuna, bu savaş ile kazanımlarımızın öne çıkartıldığı birer konuşma ile başladı. Konuşmaların ardından uzman imam Serkan Kuran’ın, Çanakkale Şehitleri’nin hayrına Kuran-ı Kerim okudu. Sonrasında TEMAD Antalya Mehteran Takımı’nın gösterisi başladı. Takımın seslendirdiği marşlara, seyirciler ellerindeki Türk Bayrakları dalgalandırarak eşlik etti. Gecenin finalinde ise ünlü Türk halk müziği yorumcusu Esat Kabaklı’nın konseri gerçekleşti.