Son Haberler
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
Kepez’in bahçeleri bakımda
14 Mart 2016, Pazartesi - 11:15Antalya’nın en fazla yeşil alana sahip ilçesi olma gururunu yaşayan Kepez’de bulunan mevcut parklar ve kurumların çevre düzenlemeleri, belediye ekipleri tarafından düzenli olarak gerçekleştiriliyor.
Yeşil alan miktarını artırmak için günden güne yoğun mesai harcayan Kepez Belediyesi, aynı zamanda mevcut bahçe ve parkların temizlik ve budama işlemlerini de sürdürüyor.
Bölgedeki cami ve okulların yıl boyu lokal destekleri bu kapsamda karşılanıyor. Kaldırım, bahçe ve revizyon işlemleri de yine düzenli aralıklarla devam ediyor. Kepez Belediyesi tarafından bu kapsamda hem açılan park ve alanlar hem de cami okul gibi kamunun kullandığı noktaların bahçe bakımları gerçekleştiriliyor.
Park ve bahçelerin temizlik, budama, çimlendirme, onarım, bakım, sulama ve yeni bakım çalışmaları Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından rutin olarak devam ediliyor. Ekipler uzman kadrolarıyla parkları, bahçeleri ve okulları güzelleştirerek daha yeşil bir Kepez için çalışıyor.