Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Kepez Belediyesi camileri temiz tutuyor
9 Mart 2016, Çarşamba - 11:27Eğitim, spor, kültür, sanat ve şehirleşme alanında yaptığı yenilikler ile Kepez’i Antalya’nın arka bahçesi olmaktan çıkaran Kepez Belediyesi, manevi değerlere de özen gösteriyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün göreve geldiği 2009 yılından bu yana, ilçede bulunan yaklaşık 200 caminin temizlik işleri Kepez Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor. İlçede bulunan camii ve okulların temizliği üstlenen sosyal belediye Kepez Belediyesi, temizlik ekipleri ile periyodik olarak temizlikler gerçekleştiriyor.
İlçede ibadethane olarak hizmet veren yaklaşık 200 cami, periyodik olarak temizlenirken, yılda iki kez de ayrıca dip köşe taranarak bir kez daha elden geçiriliyor. Periyodik ekiplerin yanı sıra 6 aylık periyotlarla en ufak ayrıntıya kadar temizleme işlemi yapan belediye ekipleri, yedi yıldır ilçenin cami ve okullarını tertemiz bir şekilde vatandaşlara sunuyor. Temizliğin imandan geldiğini ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sosyal belediyeciliğin bir parçası olarak bu hizmeti de vatandaşlara en iyi şekilde sunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.