Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Kepez’de şehitler anılacak
9 Mart 2016, Çarşamba - 08:53Kepez Belediyesi, Kepez Müftülüğü ve Antalya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği işbirliği ile şehitleri anma gecesi düzenleniyor.
Kepez’den Şehitlere Vefa Gecesi programında ülkenin birlik beraberliklerini korurken şehit düşen olan vatandaşlar dualar ve ilahilerle anılacak. 10 Mart Perşembe günü saat 19.00’da Masa Dağı Ali Uyaroğlu Camii’nde gerçekleşecek anma gecesi programında hocalar Engin Şahin, İrfan Keskin, Serkan Kuran ve Hacı Ali Uyaroğlu Camii Kuran Kursu Çocuk İlahi Grubu yer alacak.
Şehit aileleriyle gönül bağı bulunan Kepez Belediyesi’nin dernek ve müftülük ile ortaklaşa düzenlediği programda Mevlidi Şerif, Kuranı Kerim, İlahi ve dualar yer alacak. Şehitlerin anılacağı akşamda şehit aileleri ve gaziler katılım gösterecek. Duaların edileceği akşama Masa Dağı’nda bulunan Ali Uyaroğlu Camii ev sahipliği yapacak. Kepez’de yaşayan tüm vatandaşlar şehitleri anma programına katılabilecek.