Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Kepezli kadınlara 20 bin sümbül dağıtıldı
8 Mart 2016, Salı - 17:03Kadının toplumdaki önemine dikkat çekmek amacıyla her yıl 8 martta kutlanan Dünya Kadınlar Günü için Kepez Belediyesi tarafından özel olarak hazırlanan 20 bin adet çiçek dağıtıldı.
Kadınlar matinesi ve Kadın ve Anne semineri gibi kadınlar için düzenlenen programların yanı sıra, güne özel ilçede yaşayan kadınlara 20 bin adet sümbül dağıtıldı. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından özel olarak yetiştirilip saksılanan 20 bin çiçek Özdilek ve Erasta Alış Veriş Merkezleri’nde kadınlara dağıtıldı.
Üzerinde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün güne özel mesajının yer aldığı çiçekler kadınların yüzünde gülümsemeye sebep oldu. Genç Başkan’a bu jesti için teşekkür eden kadınlar, Kepez’de son yıllarda kadınlar için düzenlenen sosyal, sanatsal ve kültürel etkinliklerle önemsendiklerini, hissettiklerini sözlerine ekledi. İlçede yaşayan 20 bin kadına çiçeklerle ulaşan Tütüncü, özellikle yılın bir günü değil, her günü hatırlamamız gerektiğinin altını çizerek tüm kadınların gününü kutladı. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından hazırlanarak dağıtılan çiçekler günün anlam ve önemini uzun süre yaşatmak için Kepezli kadınların evlerine doğru yola çıktı.