Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Kepez’in Sultanları Gelişim Koleji maçıyla sezonu kapattı
8 Mart 2016, Salı - 10:58Kepez Belediyespor Bayan Voleybol takımı ligin 21\'inci haftasında Gelişim Koleji\'ni evinde konuk etti. Sultanlar Gelişim Koleji karşısında rahat bir oyun sonucu, hiç set vermeyerek maçı tamamladı.
Mücadelenin 1\'inci setinde 25-20 kapatarak ilk sete galip başlayan sultanlar, 2\'inci ve 3\'üncü setleri de 25-21 kazanarak maçı 3-0 kazandı. Alt yapısında yetiştirdiği oyuncular ile başarılı bir sezon sürdüren Kepez\'in Sultanları ligi 4\'üncü sırada bitirdi.
Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu: \" Başarılı bir ilerleme kaydettik. Sultanlarımıza kulübüm ve kendi şahsım adına tek tek teşekkür ediyorum. Yeni sezonda parolamız Şampiyonluk olacak şekilde çalışmalarımıza hiç hız kesmeden devam edeceğiz.\" dedi.