Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Halk otobüsünde bir başkan
6 Mart 2016, Pazar - 10:10Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, \'hep halkın içersinde olma\' anlayışını örnek uygulamalarla sürdürüyor.
Halk otobüsüne bindi
Başkan Tütüncü, tramvaydan sonra halk otobüsünde de vatandaşlarla birlikte yolculuk yaptı. Tütüncü, şehir içi ulaşım yolculuğunu Varsak ve Lara arasında çalışan VL 13 numaralı hatta gerçekleştirdi. VL 13 numaralı otobüse binmek için saat 7.30\'da Varsak depolama alanına gelen Tütüncü, burada sohbet ettiği, çaylarını içtiği şoförlere kazasız, belasız yolculuklar ve bol kazançlar dileğinde bulundu.
\"Halk otobüsünde ilk kez bir başkan görüyoruz\"
Başkan Tütüncü, daha sonra akıllı biletini kullanarak VL 13 numaralı halk otobüsüne bindi. Duraklardan otobüse binen yolcular ise içeri de Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü\'yü görmenin şaşkınlığını ve mutluluğunu yaşadılar. İlk kez bir belediye başkanı ile halk otobüsünde yolculuk yaptıklarını ifade eden vatandaşlar, mütevaziliğinden dolayı Tütüncü\'ye teşekkür ettiler. Başkan Tütüncü de değişik zamanlarda kent içi ulaşım araçlarına binerek, hem vatandaşların, şoförlerin toplu taşımayla ilgili sıkıntılarını dinlediğini hem de onlarla güzel bir anı paylaştığını belirtti.
Bayana yerini verdi ayakta yolculuğunu sürdürdü
Vatandaşlar, Tütüncü\'ye, akıllı bilet uygulamasında yaşanan sıkıntıları ve halk otobüslerinin sabah ve akşam saatlerinde çok kalabalık olduğunu aktardı.
Başkan Hakan Tütüncü de talep edilen sorunların çözümüyle yakından ilgileneceğini, ulaşımda yaşanan sıkıntıları Büyükşehir Belediyesi ile paylaşacağını vatandaşlara iletti. VL 13 numaralı halk otobüsünü kullanan vatandaşlar, Tütüncü ile mobil telefonlarıyla özçekim yaparak, başkanla halk otobüsünde yolculuk yapma anılarını fotoğraf karelerinde dondurdular.
Başkan Hakan Tütüncü, yolculuk sırasında oturduğu koltuğu bir bayana vererek örnek bir davranışta gösterdi. Tütüncü, daha sonra yolculuğunu ayakta devam ettirdi.
Şoförler Tütüncü\'den memnun
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü\'nün, Varsak depolama alanında başlayan halk otobüsü yolculuğu, VL 13 hattının Örnekköy\'de Sera Otel\'in önündeki durakta sona erdi. Halk otobüsü şoförüne teşekkür eden ve kendisiyle hatıra fotoğrafı çektiren Tütüncü, sohbet ettiği duraktaki diğer şoförlere başarılar diledi. Şoförler, Lara\'daki otobüs depolama alanına ilk kez bir belediye başkanı geldiğini ifade ettiler.
Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı Yerel Yönetimlerden Sorunlu Başkanı Mustafa Turan da halk otobüsü yolculuğunda Tütüncü\'ye eşlik etti.