Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Haftada iki gün Elmalı gezisi
29 Şubat 2016, Pazartesi - 11:18Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, 70 projesinden biri olan kültür turları Konya ve Çanakkale gibi şehirlerin ardından Elmalı gezileriyle sürüyor.
Elmalı Belediyesi işbirliği ile düzenlenen gezi programlarından Kepezliler maneviyatıyla meşhur Elmalı’yı rehberler eşliğinde keşfediyor. Kepez Belediyesi’nin sayısız kültür hizmetinden biri olan proje, manevi önderlerin anılarını yaşatan izlerin bulunduğu ilçeye düzenlenen haftalık iki geziyi kapsıyor. Her ay sekiz geziden oluşan kültür turlarına 40 kişilik gruplar katılıyor.
Kepez Belediyesi Kültür Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organizasyonu sağlanan projeye Kepez Belediyesi Kültür Birimi’nin internet adresinden başvuru yapılabiliyor. Her Salı ve cumartesi günleri gerçekleşen gezilere aynı aileden üç kişi katılabiliyor. Ulaşımı Kepez Belediyesi tarafından ücretsiz sağlanan gezilerde Elmalı Belediyesi tarafından rehberlik hizmeti veriliyor. Kepez Belediyesi’nin kültür köprüleri kurmayı amaçladığı proje yüzlerce vatandaşı Elmalı ilçesiyle tanıştırıyor. Elmalı Kültür Gezileri’nden tüm vatandaşlar ücretsiz olarak yararlanabiliyor.
Kültür gezileri aracılığı ile hem tarihi hem de manevi ögelere dikkat çekmeyi amaçladıklarını ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha önce Konya ve Çanakkale’ye düzenlenen geziler gibi Elmalı gezilerinde de vatandaşlara yeni yerler keşfederek kültürümüzü yaşatma fırsatı sunduklarını söyledi. Yoğun ilgi gören geziler hakkında detaylı bilgi ve başvuru formuna www.kepezkultur.com adresinden ulaşılabiliyor.