Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Kepez’de geleneksel Arabaşı Şöleni
26 Şubat 2016, Cuma - 14:57Anadolu’nun geleneksel tatlarından Arabaşı Çorbası’nın servis edileceği akşamda Antalya’da ikamet eden Yozgatlı hemşeriler bir araya gelecek.
Dernek tarafından düzenlenen organizasyon ile sık sık bir araya gelen hemşeriler, bu kez Kepez’de buluşacak. Geleneksel tatların ve yöreye has kültürel faaliyetlerin yer alacağı gece 3 Mart Perşembe günü Sakarya Parkı’nda yer alan 100. Yıl Restaurant’ta gerçekleşecek.
Hemşeri derneklerine verdiği destekle bilinen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’de özel bir buluşmaya imza atacaklarını ifade ederek, tüm Yozgatlıları bu güzel geceye katılmaya davet etti. Kepez Belediyesi ve Antalya Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği iş birliği ile gerçekleşecek Arabaşı Şöleni, Antalya’da yaşayan Yozgatlı Hemşerilere memleket tatları ile unutulmaz bir gece yaşatacak.