Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Tütüncü tramvayda
26 Şubat 2016, Cuma - 11:00Hemen her fırsatta halkın arasına karışan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, bu kez de tramvay ile yolculuk yaparak, vatandaşın nabzını tuttu.
Başlangıç noktası olan Fatih Mahallesi durağında tramvaya binen Tütüncü, Meydan’daki son durağa kadar gitti. Bu tramvaydan hiç inmeden Dokuma’ya kadar geri dönen genç başkan, vatman ile de vedalaştı.
Varsak hattının projesi yapılıyor
Sabah işe giderken Başkan Tütüncü’yü gören onlarca vatandaş, şaşkınlığını gizleyemedi. Birçok vatandaş mobil telefonlarıyla öz çekim yaparken, kimisi de tramvayın rahatlığı üzerine sohbet etti. Vatandaşların soruları üzerine, Varsak’tan başlayarak Otogar- AKM güzergahında hatta bağlanacak olan, yeni tramvay hakkında bilgi veren Tütüncü, “Şu anda bu tramvay hattının projesi üzerinde çalışılıyor. Önce var olan bu hattı EXPO alanına kadar uzatılacak. Ardından Varsak hattına başlanacak. Bu hatta 2- 3 yıl sonra hizmete girer. Bu konfordan herkes faydalanacak.” diye konuştu.
Kaldırımda hatır sordu
Tramvay yolculuğunun ardından Dokuma bölgesinde vatandaşlarla selamlaşan Tütüncü, hal hatır sordu, dert dinledi, belediyesince yapılabilecek işler için çözüm üretti. Hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de kırmayan Tütüncü, bol bol gönül aldı.