Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Kepezliler doğayla iç içe
25 Şubat 2016, Perşembe - 11:48Kültür ve sanatın vücut bulduğu Kepez’de doğayla bir arada olma fırsatı sunan 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü projesi kapsamında yaklaşık 100 kişilik ekip yeni yerler keşfetmek üzere yola çıkıyor. Hem yeni yerler keşfetme şansını, hem de sosyalleşerek sportif bir faaliyette bulunma imkanını bir arada sunan proje, Kepezli vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Kepez Belediyesi tarafından onlarca noktaya düzenlenen doğa yürüyüşleri, şehirden kaçmaya fırsat arayan vatandaşlara profesyonel ekiple gezi imkanı sunuyor.
Milli Dağcı, doğa rehberi Ömer Faruk Gülşen’in liderliğinde farklı yaş ve meslek gruplarından yaklaşık 100 kişi her 15 günde bir farklı noktalara doğru yola çıkıyor.Ücretsiz servisler ile ulaşım imkanı bulan gezi ekibi, bu ayki Cebel Ovası, Han Gediği ve Susuz Ovası turunda yeni yerler keşfetti. Macera dolu etkinliğin yeni rotası Kozarası Bostan Alanı olacak.
Yoğun talep gören doğa yürüyüşleri farklı yaş gruplarından yüzlerce insanı doğa ve tarih ile buluşturuyor. Şubat ayı gezilerinin ikincisi 27 Şubat Cumartesi günü Kozarası Bostan Alanı’na olacak. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi önünden kalkacak servislerle gerçekleşecek organizasyon ile ilgili duyurular, doga.kepez-bld.gov.tr adresinden takip edilebilecek.