Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Tütüncü’den Konya’ya fuar daveti
23 Şubat 2016, Salı - 10:43Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) Başkanı Hakan Tütüncü, Konya’ya, fuar ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Hakan Tütüncü, AKBB’nin, bu yıl 6.sını düzenleyeceği Antalya Uluslararası Şehircilik Teknolojileri Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu ‘nun davetiyesini sunmak için Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’i, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’yu ve Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı A. Ziya Yalçınkaya’yı makamlarında ziyaret etti.
Tütüncü, ziyaretlerde başkanlara, 16-18 Mart tarihlerinde düzenleyecekleri CİTYEXPO 2016 fuarının davetiyesini takdim etti. Belediyecilik çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinin bulunulduğu ziyaretlerde başkanlar, birbirlerine hediye takdiminde bulundular.
Projeleri inceledi
Selçuklu Belediyesi’nin, hizmet binasında maketlerini sergilediği projelerini inceleyen Başkan Hakan Tütüncü, aynı belediyenin Tropikal Kelebek Bahçesi’ni, Büyükşehir Belediyesi’nin Bilim Merkezi’ni ve Konya Drag Pisti’ni de gezdi. Tütüncü, Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan’la da bir araya geldi.
Başkan Tütüncü’ye Konya ziyaretinde Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyeler Birliği Meclisi üyeleri Erdeniz Yavuz ve Mustafa Eroğlu ile Birlik Danışmanı Adlıhan Dere de eşlik etti.
Başkan Hakan Tütüncü, vakit darlığından dolayı ziyaret edemedikleri Konya’nın diğer merkez belediyesi olan Karatay Belediyesi’ne de fuar daveti gönderdiklerini ifade etti.