Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Kepezde kadınlar buluşuyor
19 Şubat 2016, Cuma - 16:31Kepezli kadınların günlük hayatın stresinden kurtularak sosyalleşmesini amaçlayan Kadınlar Matinesi projesi büyük ilgi görüyor.
Kepez Belediyesi tarafından her ay başka bir noktada düzenlenen matineler, her ay daha da artan sayısı ile Kepezli hanımlar arasındaki bağı kuvvetlendiriyor. Bir araya gelerek sohbet eden kadınlar, müzik eşliğinde keyifli anlar geçiriyor. Günlük hayatın koşturmacasından uzaklaşarak sosyalleşen hanımlar, gönüllerince geçirdikleri günler için Kadınlar Matinesi’ne katılım sağlıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Kepezli hanımlara bir armağanı olan matinenin bu ayki durağı Makro Düğün Salonu olacak. 23 Şubat Salı günü saat 12.30’da başlayacak olan Kepez Kadınlar Matinesi, yüzlerce kişinin katılımıyla ücretsiz olarak gerçekleşecek.