Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepez’de kolay İngilizce semineri
11 Ocak 2016, Pazartesi - 11:19Dil Bilimci Levent Erdem Ovat, çağın olmazsa olmazı olan İngilizce dilinin daha pratik bir şekilde hafızaya kazınmasını sağlayan teknikleri Kepezlilerle paylaşacak.
Kepez Belediyesi ve Leo Yabancı Diller Kulübü iş birliği ile gerçekleşecek olan seminerde İngilizce’ye daha farklı bir boyuttan bakılacak. Özel tekniklerle hafızaya daha iyi kazınmasını sağlayan öğretilerin paylaşılacağı seminer Kepez Belediyesi’nin halka bir hizmeti olarak ücretsiz gerçekleşecek. Günümüzün evrensel dili haline gelen İngilizce ile daha yakından tanışmak ve pratik tekniklerle gündelik hayata daha kolay dahil edebilmek amacıyla düzenlenecek seminere her yaş ve meslek grubundan katılım yapılabilecek.
Alanında uzman Dil Bilimci Levent Erdem Ovat’ın tecrübelerini ve tekniklerini aktaracağı Kolay İngilizce Öğrenme Semineri 19 Ocak Salı günü saat 10.00’da Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.