Son Haberler
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
Sultanlardan Alaşehir hazırlığı
17 Aralık 2015, Perşembe - 10:03Turgut Özal Spor Salonu\'nda antrenmanlarını aralıksız sürdüren Kepez\'in Sultanları, ligin 10\'uncu haftasında Alaşehir Belediyespor\'un evine konuk olacak. İki takımında 9\'da 9 galibiyeti elinde bulunurken, derbi niteliğinde geçecek mücadele için Kepez\'in Sultanları kolları sıvadı.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yüksel, \"Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 3\'üncü Ligi\'n derbi maçına gidiyoruz. Hem Alaşehir hemde biz ligde 9\'da 9 galibiyet elde ettik. Sultanlar 10\'uncu galibiyet için en büyük rakipleri Alaşehir deplasmanında mücadele edecek.\" dedi.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ise, \"Sultanlarımız bu sezon güzel bir çıkış yakalayarak galibiyet üzerine galibiyet aldılar. Saha içerisinde rakiplerine soğuk terler döktüren sultanları ligin dönüm maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. İnşallah Alaşehir deplasmanından da galibiyetle dönerek hedeflediğimiz şampiyonluğa daha da yaklaşacağız.\" diye konuştu.