Son Haberler
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
Kepez’in yolları güzelleşiyor
14 Aralık 2015, Pazartesi - 11:49Kepez ilçesinde yer alan Fabrikalar Mahallesi’nin eski Pil Fabrikası’nın kuzeyinde yer alan bölümün tamamında asfaltlama çalışması gerçekleştirildi.
Mahallenin asfaltı yenilenirken, aynı zamanda modern kentleşme sürecinin gerektirdiği çalışmalar Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilmeye devam ediyor. Bölgede bulunan alanda 6 bin 170 metre uzunluğunda alana 54 bin 830 m2 sıcak asfalt çalışması gerçekleştirildi. Kepez Belediyesi tarafından gerçekleştirilen asfaltlama çalışmalarında sona gelinirken, asfaltı yenilenen mahallede kaldırım çalışmalarının planlanmasına başlandı. Kepez Belediyesi Fen işleri ekipleri, asfaltı tamamlanan mahallede Ocak ayı içerisinde de yaklaşık 15 bin m2 kaldırım çalışması gerçekleştirmeyi planladıklarını söyledi.
‘Kepez Benim Herşeyim’ sloganıyla yola çıkan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gece gündüz tüm birimlerle Kepiz için çalıştıklarını ve ilçenin modern şehirleşme yolunda başarılı şekilde yol aldığını ifade ederek emeği geçen tüm personeline kolaylıklar diledi. Tütüncü, planlanan çalışmalarla yenilenen ilçenin tüm vatandaşlara hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.