Son Haberler
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
Odabaşı’na sıcak asfalt
11 Aralık 2015, Cuma - 16:11Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığının görevlendirdiği ekipler, ilçenin güzelleşmesi ve modern bir çehreye kavuşması için ortak çalışmalar sürdürüyor.
Kepez Belediyesi ekipleri mahallelerde ve sokaklarda çalışmalar sürdürürken, Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri de ana caddelerde asfalt yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında Kirişçiler ve Odabaşı mahallelerini birbirine bağlayan bölümde 5 bin 100 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriliyor. İlçenin genişleyerek kentleşmesi sürerken, her iki belediyenin fen işleri ekipleri yoğun mesailer harcayarak değişime katkı sağlıyor. Sıcak asfalt çalışmalar Kepez’in farklı mahallelerinde eş zamanlı olarak devam ediyor.