Son Haberler
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
Tütüncü ADGİAD Antalya’ya renk katıyor
11 Aralık 2015, Cuma - 11:23ADGİAD Başkanı Hüseyin Dayan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye nezaket ziyaretinde bulundular. Başkan Hakan Tütüncü, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiği ADGİAD’ın yeni yönetimine, görevlerinde başarılar diledi.
ADGİAD ‘ın kuruluşunu, çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Tütüncü, hemşehri odaklı bir sivil toplu kuruluşu olan Doğu ve Güneydoğu İşadamları Derneği’nin, yaptığı çalışmalarla Antalya’ya renk kattığını söyledi. Tütüncü, ADGİAD’ın, kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine dönük misyonu da başarılı bir şekilde yerine getirdiğinin altını çizdi.
Başkan Hakan Tütüncü, sosyal projelerini takdirle karşıladığı ADGİAD ‘ın kültürel ve sosyal alanda yapacağı çalışmalara, gereken desteği sağlayacaklarını ifade etti.
ADGİAD Başkanı Hüseyin Dayan da derneğin misyonu, çalışmaları ve sosyal projelerini anlattı. Dayan, kendilerine gösterdiği ilgiden ve desteklerinden dolayı Başkan Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti.
Ziyaret, günün anısına fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.