Son Haberler
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
Sultanlar galibiyete doymuyor
9 Aralık 2015, Çarşamba - 11:54Çanakkale Anafartalar Spor Salonu\'nda Çanakkale Belediyespor\'un konuğu olan Kepez Belediyespor ilk seti 26-28 (0-1), ikinci seti 27-25(1-1), üçüncü seti 16-25(1-2), dördüncü seti 25-19(2-2) ve beşinci seti 8-15 alarak müsabakadan 3-2 galip ayrıldı.
Alınan galibiyette dolayı mutlu olduklarını belirten Kepez Belediyesi Spor Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yüksel, \" Saha içerisinde çekişmeli bir mücadele vardı. Tabi heyecanı da yüksekti. Ancak sultanlarım beni yine mahçup bırakmadı ve maçın sonuna kadar mücadele edip, yenilmezliklerini 8\'e çıkardı.\"dedi.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu , \"Bu sezon güzel bir çıkış yakalayan Bayan voleybol takımımız Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü\'nün talimatıyla kurduk. Takım kadrosunda bulunan oyuncuların hepsi alt yapıdan yetiştirdiğimiz sporcular. Sultanlarımız, neler yapılabileceğini 8\'de 8 yaparak gösterdiler. Bir üst lig için hedeflerine hızla ilerliyorlar.\"dedi.
Kepez\'in Sultanları ligin 9\'uncu haftasında İzmir takımı Acarspor\'u evinde konuk edecek.