Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Tütüncü’nün eğitim desteği hiç bitmeyecek
2 Aralık 2015, Çarşamba - 10:47Kepezli çocukların eğitim seviyesini okullara yaptığı desteklerle artmasına katkı koyan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, bu kez de davet edildiği Halil Akyüz Ortaokulu ile Kepez İlkokulu- Ortaokulu’nun ihtiyaçlarını karşılama sözü verdi.
Ziyaretlerinde okul yönetimi, öğretmenler ve okul aile birliği üyeleriyle görüşen Başkan Tütüncü, Halil Akyüz Ortaokulu’na bilgi sınıfı açma, engelli öğrenciler sınıfına eğitim materyalleri ile basketbol sahasını düzenleme, Kepez Ortaokulu’na ise bilgi sınıfı, bahçe düzenlemesi, kamelya ile çocuk oyun gereçleri sözünü verdi.
Çocukların sempatisini kazandı
Öğrencilerin Tütüncü’ye olan yakın ilgisi, okul bahçesinde başlayıp koridor ve sınıflara kadar sürdü. Okullarını daha önce de ziyaret etmiş olan Tütüncü’ye büyük bir sempati duyan çocuklar, hatıra fotoğrafı çektirmek ve isteklerini ifade etmek için birbiriyle yarıştı.
İmkanlarınız geçmişten iyi
Girdiği sınıflarda hem öğretmenlere hem de öğrencilere eğitim durumunu soran Tütüncü, kendi öğrencilik geçmişini anlatarak başarılı olunmasını istedi. Çocuklara daha güçlü yarınlara ulaşmaları için elinden gelen tüm desteği vereceğini belirten Tütüncü, öğrencilere şöyle seslendi; “Benim öğrencilik yaşlarımda, bizim sınıfta sırada 5 kişi otururduk. Üç arkadaşımız ortada, iki arkadaşımız da sıranın kenarlarına oturarak dizinin üzerinde yazı yazardı. Sınıfımızda bırakın klimayı sobayı, camımız bile yoktu. İki yıl penceremizde cam yoktu. Size başarılı olmanız için çok daha iyi imkanlar sunuluyor. Yapmanız gereken tek şey, derslerinize iyi çalışmak.”