Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Tütüncü doğum günü kutlamasına katıldı
30 Kasım 2015, Pazartesi - 10:42Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Spor Okulları ile bilgi evlerinde eğitim gören ve Kasım ayında doğan çocukların doğum günü kutlamasına katıldı. Turgut Özal Spor Salonu’nda düzenlenen kutlamaya, yaklaşık 150 çocuk ile ailesi katıldı. Canlı müzik eşliğinde eğlenen öğrenciler, birbiriyle kaynaşma fırsatı da bulmuş oldu.
Antalya’nın en büyük spor okulu olan Kepez Belediyesi Spor Okulu’nda öğrencilerle birlikte olmaktan dolayı, mutlu olduğunu ifade eden Başkan Tütüncü, üzerinde spor kulübü ile belediyenin logolarının olduğu özel yapım 3 büyük doğum günü pastasını, çocuklarla beraber kesti.
Öğrencilerin sevinçlerine ortak olmak için kutlamaya katıldığını anlatan Tütüncü, “Çocuklar bizim için çok önemli. Çünkü onlar bizim geleceğimiz. Onları geleceğe çok güçlü şekilde taşımak için çalışıyoruz. Onların bu mutlu günlerini aileleriyle paylaşmakta çok önemli. Aileleri onlarla gurur duysun, çocuklar da velileriyle gururlansınlar.” diye konuştu. Tütüncü daha sonra tek tek öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.