Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’de emlak vergisi mesaisi
27 Kasım 2015, Cuma - 21:23Kepez Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisinin2. taksiti ödenmesinde sıkıntı yaşamaması için, hafta sonlarında veznelerini açık bırakıyor. Vatandaşlara kolaylık sağlanması adına, 28 Kasım Cumartesi ile 29 Kasım Pazar günleri veznedarlar mesai yapacak.
Bu karara göre Kepez Belediyesi hizmet binası içinde yer alan Gelir Müdürlüğü merkez veznesi, Gülveren Mahallesi ve Özgürlük Mahallesi Kapalı Pazar Yeri ile Varsak’taki eski belediye binasında bulunan semt vezneleri açık olacak. Kepezli vatandaşlar bugünlerde saat 08.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet alabilecek.
Ayrıca vatandaşlar, ‘www.kepez-bld.gov.tr’ belediye resmi web sitesindeki e-belediye hizmetinden yararlanarak da vergi borçlarını ödeyebilecekler. Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi (ÇTV) 2.inci taksitinin son ödeme süresi, Pazar günü mesai saati bitiminde sona erecek.