Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Öğretmenlere çifte konserli kutlama
20 Kasım 2015, Cuma - 15:08Kepez’deki Erdem Bayazıt Kültür Merkezi, iki gün üst üste 24 Kasım Öğretmenler Günü konserlerine sahne olacak. Her ikisinin de ücretsiz olarak saat 20.00’de başlayacağı konserlerin ilki, 24 Kasım’da Kepez Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu topluluğu tarafından sunulacak. Şef Mahmut Özmen yönetimindeki topluluk, en sevilen Türkülerden oluşan bir repertuar hazırladı.
İkinci konser ise 25 Kasım’da olacak. Kepez ilçesi sınırlarındaki okulların öğretmenlerinden oluşan Türk halk müziği topluluğu, hazırladıkları müzik ziyafetini hem meslektaşlarına, hem de ailelerine sunacak. Kepez Anadolu Lisesi müzik öğretmenlerinden Jülide Akdeniz’in şefliğini üstlendiği toplulukta, 43 öğretmen ile 5 öğrenci yer alıyor. Gönüllülük esasıyla toplulukta yer alan öğrenci ile öğretmenler, bu konser için yoğun provalar yaptı.