Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’in U-12 takımı rakip tanımıyor
19 Kasım 2015, Perşembe - 11:02Kepez Belediyespor U-12 takımı 2015-2016 sezonunda kategorisinde namağlup liderliğini sürdürüyor.
Kepez\'in Yıldızları Yetenek taramasında, seçilen 2004 doğumlu çocuklar mücadele ettikleri kategoride hızla ilerleme gösteriyor. Geçtiğimiz yıl seçilen ve yaz dönemi boyunca eğitime tabi tutulan 2004 doğumlu çocuklar, bu yıl Kepez Belediyespor U-12 takım kadrosuna alındı. Ligin 7\'inci haftasında 7 galibiyet alan Kepez Belediyespor U-12 takımı, ligde de namağlup liderliğini sürdürüyor.
Kepez Belediyespor U-12 Teknik Direktörü Mehmet Çiçek, \" Çocuklara verdiğimiz ilgi, alaka ve eğitim başarıyı getirdi. Yaz dönemi boyunca sürekli antrenman programına aldığımız genç yetenekler, lig de 7 haftayı geride bıraktı. 7\'de 7 yaparak ligde de liderliğini sürdürüyor. \"dedi.
Kepez\'in Yıldızları projesini yakından takip eden ve genç yeteneklerin tüm masraflarını karşılayan Kepez Belediye ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, \"Çocuklarımıza yönelik yapmış olduğumuz hizmetler sonucunda genç yeteneklerin başarılı olduklarını görmek, bizi hem mutlu hem de onure etti. Sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum.\" ifadelerini kullandı.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Ünlüoğlu, \"Çocuklara imkan verilince neler yapılabileceğini her hafta sahada görüyoruz. Bu oyuncuların tamamı geçtiğimiz yıl okullarda taradığımız ve eğitime aldığımız çocuklar. Bu yıl U-12 kategorisini 2004 doğumlu genç yeteneklerden oluşturmak istedik ve iyi de yaptık diyoruz. Çünkü biz Türk futboluna sporcu yetiştirmek istiyoruz. \"şeklide konuştu.