Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’in Sultanları dolu dizgin
16 Kasım 2015, Pazartesi - 09:33Türkiye Voleybol Federasyonu 3’üncü Lig’de mücadele eden Kepez Belediyespor, evinde Denizli Gençlik Hizmetleri’ni konuk etti.
Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Kepez Belediye ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, eşi Ayşe Tütüncü, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yüksel’le birlikte izledi.
Karşılaşma hakkında düşüncelerini aktaran Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yüksel, “Sultanlar 2.lig hedefine emin adımlarla ilerliyor. Ligin 5’inci haftasında Denizli Gençlik Hizmetlerini 3-1 mağlup ettik. Lig’de şuanda lider konumdayız. Ligin diğer iddialı takımı Manisa Alaşehir Belediyespor ile zirveyi birlikte paylaşıyoruz. Mutluyuz. Sultanlarımı bir kez daha tebrik ediyorum.” diye konuştu.
Spora ve sporcuya değer veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyespor- Denizli Genlik Hizmetleri voleybol maçını Eşi Ayşe Tütüncü ve kızı Zeynep ile birlikte izledi. Başkan Tütüncü, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada “ Bugün bayan voleybol takımımızı desteklemek için ailecek salondayız.” ifadesini kullandı. Başkan Tütüncü, galibiyetle sonuçlanan maçın sonunda sporcuları tebrik ederek fotoğraf çekildi.