Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’in bahçeleri temizleniyor
13 Kasım 2015, Cuma - 13:22Park ve bahçelerin temizlik, budama, çimlendirme, onarım, bakım, sulama ve yeni bakım çalışmaları Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından rutin olarak gerçekleştiriliyor.
Antalya’nın en fazla yeşil alana sahip bölgelerinden biri olan Kepez’de bulunan mevcut parklar ve kurumların çevre düzenlemeleri sağlanarak yeni alanların yapımı müdürlük tarafından sürdürülüyor. Bölgedeki cami ve okulların yıl boyu lokal destekleri bu kapsamda karşılanıyor. Kaldırım, bahçe ve revizyon işlemleri de yine düzenli aralıklarla devam ediyor. Kepez Belediyesi tarafından bu kapsamda Cırnık Kız Kuran Kursu’nun çevre düzenlemesi, temizliği ve bakımı yapıldı. Ekipler uzman kadrolarıyla parkları, bahçeleri ve okulları güzelleştirmeye devam ediyor.